Podívejte se na rozhovory s Janou v médiích

Rozhovor s Pavlem Štruncem

Jak si naplno užít Vánoce a nezbláznit se? Podle konzultantky organizace domácnosti Jany Böhmové stačí i taková zdánlivá maličkost, jako nepropadnout uklízecímu šílenství. Böhmová je popularizátorkou tzv. KonMari™ metody, jejíž součástí je i nový pohled na třídění věcí. Jak poznat, kterou věc si nechat, a kterou vyhodit? Proč jsou Češi národem sběračů? A jaké výhody s sebou nese správně provedená „debordelizace“ domácnosti?

Podívejte se na rozhovor.

V České televizi - pořad Sama doma

V pořadu Sama Doma se celý týden diskutovalo téma Udržitelná domácnost, kde má své místo i KonMari™ metoda. V rozhovoru s moderátorkou Alenou Velikou jsem vysvětlovala základní pravidla metody.

 Podívejte se na rozhovor.

Reference od klientky - konzultace Radost z pořádku

Když k vám Jana přijde na konzultaci z Radost z pořádku a začně vám povídat o úklidu podle Marie Kondo, budete si možná říkat: "K čemu mi to vlastně je?" Jenže Jana vás svým osobitým taktem přesvědčí o tom, že to je pro vaše dobro a paradoxně pro vaše pohodlí při budoucím uklízení. Tedy, že už vlastně do budoucna tolik uklízet nemusíte!
 
Nechala jsem se zlákat nadšením Jany pro úklid podle metody KonMari™, i když jsem si knížku o úklidu přečetla už dávno před její návštěvou u mě doma. A tak, když jsme si s Janou povídaly nejdříve na nezávazné schůzce u kávy, stále jsem tvrdila, jak mám už vše uklizeno a že možná některé věci nejsou třeba ani třídit.
 
Můžu však říct, že to, co mi následně Jana předvedla, bylo nad moje očekávání. Nejenže jsem vlastně vůbec uklizeno neměla, ale po vytřídění a srovnání všech věcí, přes oblečení, kuchyňské potřeby až po osobní doklady a knihy,  jsem nestačila zírat, jaké má Jana úžasné tipy a triky!
 
Když jsme se s Janou loučily, měla jsem pocit, že můj byt je mnohem lehčí, a i když jsem se spousty věcí zbavila, měla jsem pocit, že získávám mnohem více.
 
Jana je přes úklid odbornicí na svém místě. Její jemnost, cit, taktnost a krásná lidská empatie vám z úklidu neudělá nepříjemnou rutinu, ale krásně a příjemně strávený den, ze kterého budete dlouho čerpat.
 
Jitka A., Praha

Ukázka skříně podle KonMari™ metody na Swapu v Prostoru39

V týdnu od 24. do 30. září 2018 se uskutečnil zatím největší český swap pod taktovkou organizátorek ze Swap Prague. Akce se konala v Praze na Žižkově na zajímavém místě s názvem Prostor39. Účastníci se mohli inspirovat vystavenou vzorovou skříní zorganizovanou podle KonMari™  metody, kterou jsem pro ně připravila. Jak se vám líbí? 

Získejte prostor

Na míru vaší osobnosti a pro to, co máte skutečně rádi. KonMari není minimalismus a tak se nemusíte bát, že budete žít ve sterilně zařízené domácnosti s minimem věcí.

Dobré tipy

Naučím vás nejen jak skládat oblečení, ale dám vám i další dobré tipy k ukládání věcí u vás doma. Pokud budete chtít, nakoupím pro vás boxy k ukládání věcí.

Darujte konzultaci

Úklidová konzultace není bonboniéra 🙂 A tak se předem ujistěte, že obdarovaný má o službu opravdový zájem.

Máte zájem o konzultaci Radost z pořádku u vás doma?

Pořádáte zajímavou akci a chtěli byste do ní téma úklidu a organizace domova zahrnout? 

Přečtěte si na blogu

Čím více věcí máte, tím hůř se uklízí a nepořádek vás táhne ke dnu... Tento rozhovor vyšel…
Celý článek
Kdy jste naposledy probírala svoji pečující a zkrášlující kosmetickou výbavu? Víte o tom, že i kosmetika má…
Celý článek
Když vám konzultantka organizace domácnosti radí neuklízet, vydržte, ví, proč to říká. Jana Böhmová v Česku šíří…
Celý článek