Z CHAOSU K POŘÁDKU

Zorganizuji vám.
Domov. Kancelář. Jakýkoliv prostor, kde potřebujete udělat pořádek a zbavit se nadbytečných věcí.

Žijete-li v prostoru zaplněném věcmi, které vám nedělají radost, máte málo energie a nepřicházejí k vám nové příležitosti.

Toužíte po harmonii v prostoru, ale je pro vás samotné obtížné zbavit se nepotřebných věcí? Věříte, že je důležité, čím se obklopujete? Sami nikdy velký úklid nedotáhnete až do konce a jste pak na sebe naštvaní? Je pro vás těžké dávat věci pryč, loučit se s nimi? Úklid vám trvá příliš dlouho a fyzicky i emočně vás vyčerpává? Chcete předcházet impulzivnímu nakupování?

Zjednodušte si život a osvoboďte se od toho, co vám už neslouží. Jsem tu pro každého, kdo chce přivítat do života změnu a více radosti. Pro každého, kdo věří, že je důležité to, čím se obklopujeme.

Konzulatce Z chaosu k pořádku vychází a inspiruje se z metody KonMari. Jsem KonMari consultant in training, v procesu stát se certifikovanou konzultantkou, přímo u zakladatelky metody Marie Kondo. Při úklidu budu s vámi, abych vám pomohla a podpořila vás v tom, které věci si ponechat a kterých se zbavit. Věcem, které si ponecháte, najdeme trvalé místo pro jejich uložení. Jen tak se pořádek bude dobře udržovat i v budoucnu.

Jak to probíhá?

  • Kontaktujte mě telefonicky na čísle 775 605 879, e-mailem jana@janabohmova.cz nebo skrz formulář zde na webu.
  • Proběhne 15ti minutová telefonická konzultace zdarma, kde si popovídáme o vašich potřebách.
  • Stanovíme si první termín návštěvy přímo u vás doma.

Jaký přínos pro vás bude mít krocení chaosu se mnou?

  • Celý proces úklidu zvládnete efektivně a rychle.
  • Emočně vás podpořím, když už nebudete moct nebo se vyskytnou jiné překážky:)
  • Pomůžu vám samozřejmě i fyzicky, např. vyndávat a znovu ukládat věci do skříní.
  • Naučíte se skládat oblečení v souladu s KonMari metodou, to pak využijete každý den.
  • Ke každé konzulatci dostanete vytištěný seznam s kategoriemi věcí.

Z CHAOSU K POŘÁDKU

Zázračná proměna celého vašeho domova
15 900 Kč

Kompletní proměna vašeho prostoru. Společně strávíme 25 hodin času. Seznámím vás s tím, jak funguje metoda KonMari. Naučím vás skládat oblečení. Zkrotíme z chaosu k pořádku všech 5 kategorií podle KonMari (tj. oblečení, knihy, papíry, komono a sentimentální předměty). Každé z kategorií věnujeme 5 hodin. Čas mezi jednotlivými lekcemi uzpůsobíme přesně podle vašeho přání. Získáte uspořádaný prostor, kde každá věc má své místo. Přestanete hledat, kde máte uložené věci a získáte tak čas navíc. U věcí si vytrénujete smysl pro poznávání toho, co vám dělá radost a ten se vám promítne i do dalších oblastí života. Jednou provždy skoncujete s nepořádkem. Vytvoříme prostor pro "nové". Váš domov se znova rozzáří radostí. Ráda vám budu průvodcem. Těšíte se?

Zázračná hodinová asistence u vás doma
990 Kč

Znám už vaši domácnost a máme za sebou společnou 5ti hodinovou konzultaci jedné kategorie podle KonMari. V dalších kategoriích chcete zkusit pokračovat sami, jen s mojí hodinovou asistencí. Přijedu k vám domů, než se pustíte do další kategorie a na každé jednotlivé lekci vám dám instrukce a vytištěný návod, jak postupovat dál svépomocí. Při další návštěvě zkontroluji, jak se vám úklid podařil. Ráda vám budu průvodcem. Těšíte se?

Ceny jsou pro Prahu a okolí do 5 km. Pokud bydlíte jinde, kontaktujte mě. Cestovné vám sdělím individuálně. 

Platba za konzultaci se provádí buď po skončení krocení v hotovosti nebo předem převodem na účet. 

Jeden den před každou konzultací vám zašlu informační sms zprávu, abyste na lekci nezapomněli. 

Domluvený termín je samozřejmě možné ze závažných důvodů zrušit. Zavolejte mi prosím nejpozději 24 hodin předem na telefonní číslo 775 605 879. Při pozdějším zrušení vás požádám o úhradu 50% z ceny konzultace. 

Děkuji a těším se na společné krocení chaosu.